מה זה אימון אישי קו-אקטיבי?

 

אחיזה של שתי ידיים

השיטה הקו-אקטיבית פותחה בארה"ב על ידי וותיקי המאמנים, מומחים בעלי שם עולמי. זו שיטה בה מאמנים בעולם כבר עשרות של שנים. שיטה שהוכחה יעילה ואפקטיבית.

אימון קו-אקטיבי מבוסס על מערכת יחסים בין מתאמן למאמן,
מערכת יחסים בה יש השתתפות פעילה והדדית.

ה"קו" מתייחס ל – "איך אנחנו?"
ה"אקטיבי" מתייחס ל – "מה אנו עושים?"

 

אימון קו-אקטיבי לא עוסק רק בפעולות עצמן. לכן מאמן אינו "הורה מנדנד". תהליך האימון משלב העמקת למידה ולמידה מתמשכת כדי לקדם את הפעולות שלנו בעולם.

השגת מטרה מסוימת יכולה להיות מספקת מאוד. אך, ברובד עמוק יותר האימון עוסק במציאת חיים של תכלית, משמעות ומימוש מלוא הפוטנציאל האישי. האימון הקו-אקטיבי מתמקד בשלשה עקרונות בחיי המתאמן: הגשמה, איזון ותהליך.

מנקודת מבטו של מאמן קו-אקטיבי המתאמן יצירתי, בעל משאבים, ושלם מטבעו. האימון מבוסס על תפיסה שאנשים אינם שבורים ואין צורך לתקן אותם. להפך, הם שלמים ויכולים מטבעם.

באימון קו-אקטיבי ההתייחסות היא למכלול חייו של המתאמן. הבחירות שלנו תורמות ליצירת חיים יותר או פחות מספקים ומוגשמים, מקרבות או מרחיקות אותנו מאיזון, ומובילות להתנהלות יעילה או לא. ההסתכלות אינה בהיבט צר אלא על מכלול חייו של המתאמן.

האימון הקו-אקטיבי מתמקד באג'נדה של המתאמן. האימון לא עוסק בתוכן או במומחיות או בפתרונות שהמאמן מביא. מומחיותו של המאמן היא בתהליך האימון: לעזור למתאמן לבטא את חלומותיו, תשוקותיו ושאיפותיו. להגדיר את המטרות שלו, כך שיהלמו את יעדיו וערכיו. ויובילו אותו לחיים של הגשמה, סיפוק ומשמעות. וכן, לעזור למתאמן להשיג את המטרות האלה. מטרת האימון לעורר טרנספורמציה אמיתית ומהותית כזו שתחזיק מעמד ותהפוך קבועה.

להצעה מיוחדת לזמן מוגבל - לחצי כאן

 

המדריך “רגע, לנשום”התנהלות נכונה במצבי מתח
לחזור לרוגע, יעילות ושמחה

התקשרו   050-573-3378 
או השאירו פרטים ונחזור אליכם
צור קשר