כאן תמצאו סיכום של השאלות הנפוצות שנשאלתי על ידי לקוחות, תלמידים ומתעניינים.

אם בכל זאת לא תמצאו את התשובה כאן,
אל תהססו לפנות אלי באמצעות טופס צור קשר או בטלפון 050-573-3378
שאלה מעולה. ידוע שסטרס הוא הגורם העיקרי להרבה מאוד מחלות. ורבים חשים שהמתח מוריד את איכות החיים שלהם ואת יכולתם לתפקד בצורה יעילה. הקורס מיועד לאנשים לחוצים שרוצים להפחית את המתח. בקורס נלמד טכניקות פשוטות לרגיעה ומגוון מדיטציות מיינדפולנס שהוכחו מחקרית כתורמות להפחתת הסטרס. בנוסף נלמד איך להשתמש, הלכה למעשה, בכל הידע והכלים ביומיום.
זו שאלת מיליון הדולר. הרי אף אחד לא רוצה לבזבז זמן וכסף. וברור שאתה רוצה להגיע לקורס שייתן לך פתרון אמיתי. הטכניקות של המיינדפולנס מוערכות בעולם כיעילות ביותר להפחתת מתח. לכן מלמדים אותן במסגרות שונות בכל העולם, ובכלל זה בתאגידי ענק כמו גוגל, מיקרוסופט, וסוני ואפילו בבתי חולים ובתי ספר. כדאי לדעת שכדי שהקורס יהיה אפקטיבי עבורך, חשוב לקחת חלק פעיל בקורס, להגיע לכל השיעורים ולתרגל, תרגול קצר, גם בבית.
שאלה מצויינת. מדיטציה היא כלי מעולה להפחתת מתח והיא אכן חשובה מאוד ויש לה אפקט מרגיע גם על הגוף וגם על הנפש. אך בד בבד עם לימוד המדיטציות, חשוב לקבל תכנים מעשירים ומשלימים כדי ללמוד התנהלות נכונה במצבי לחץ ביומיום. בקורס תקבלו ידע פרקטי עשיר, שמשלב את החכמה העתיקה של המיינדפולנס עם ממצאים מהמחקר העכשווי ואסטרטגיות פעולה יעילות שמיושמות בארגונים גדולים בעולם.
המדריך “רגע, לנשום”

 

התנהלות נכונה במצבי מתח
לחזור לרוגע, יעילות ושמחה

התקשרו   050-573-3378
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

 

צור קשר