אודות - סיגל ששון

 

 

סיגל ששון

 

ברוכים הבאים לאתר של "קשב מרפא", המקום שבו אנשים המתמודדים עם לחץ ומתח - יכולים למצוא מאמרי הדרכה, מידע מועיל ותובנות לחיים רגועים, שמחים ומהנים. 

 

 

שלום לכם,

שמי סיגל ששון, ואני רוצה להודות לכם שהגעתם לכאן. 

 

נתחיל עם כמה מלים עליכם

אם טרחתם והגעתם לכאן, אני מניחה שאתם מחפשים כלים מעשיים ופתרונות שיעזרו לכם להתמודד עם לחץ, מתח ורגשות לא פשוטים. אני מניחה, שכמו רבים, אתם מוצאים שהסטרס מחבל באיכות החיים ובמי שאתם רוצים להיות, ואולי אף פוגע בבריאות.


וזאת בדיוק הסיבה שאני כל כך שמחה שהגעתם לכאן, כי בדיוק בשביל זה הקמתי את האתר הזה!


ועכשיו, ברשותכם, כמה מלים עליי

הייתי מראשוני מורי המיינדפולנס להפחתת מתח ו-מנחי קורסי MBSR בארץ. עוד לפני שמרכז מודע בבינתחומי בהרצליה - הביאו מורים מאנגליה ופתחו קורס להכשרת מורי MBSR בישראל.

למדתי מהטובים ביותר בארץ ובחו"ל – (כך שתקבלו את הידע ושיטת ההנחיה המעולים והאפקטיביים ביותר):

  • בוגרת קורס מנחים של ג'ון קבט זין – שפיתח את קורס ה-MBSR, ומחלוצי המחקר המדעי בתחום המיינדפולנס. ג'ון קבט זין נחשב לאבי המיינדפולנס במיינסטרים.
  • בוגרת ההכשרה למורי מיינדפולנס ו-MBSR במרכז למיינדפולנס של אוניברסיטת מסצ'וסטס – המרכז המוביל בעולם. אותו ייסד ג'ון קבט זין ובו "נולד" קורס ה-MBSR.
  • בוגרת קורס מדיטציה וקורס מטפלים של יונתן הריסון – מורה וכותב הספר 'להכיר במציאות, לדעת שלווה'.
  • תעודת מדריך מדיטציה במכללה האקדמית בוינגייט.
  • מאמנת אישית - בוגרת קורס אימון קו-אקטיבי, בבית ספר בינלאומי מהמובילים בעולם.


לימדתי קורסי MBSR וגם קורסי מיינדפולנס להפחתת מתח בפורמטים שונים: לקהל רחב, למטפלים, למטופלים וגם בארגונים. בבי"ח שלוותה - לאנשי טיפול, בבורסה לניירות ערך בת"א - למנהלות. (כך שתזכו לא רק לידע ושיטת הנחיה מעולה אלא גם לניסיון עשיר)


עבדתי מעל 23 שנים בהי-טק, בתפקידים שונים מהדרכה והטמעה ועד ניתוח, פיתוח ותמיכה. אני מכירה את עולם העבודה את הלחצים, הדרישות והקשיים. (כך שתקבלו ממני כלים פרקטיים ואסטרטגיות שתוכלו ליישם בחיי היומיום, והנחיה מובנית ובהירה)


רוני מספרת על סיגל ועל הקורס בו השתתפה:

"סיגל בעלת ידע מעמיק ורחב בתחום ונתנה את המקסימום בכל ההיבטים של הקורס. ההנחיה שלה הייתה שקטה, בוטחת ומאד נעימה וידידותית. מרוצה ושמחה שעשיתי את הקורס. הוא היה מאד יסודי ורציני הן בתכנים התיאורטיים והן בתרגול המעשי. נהניתי מהאווירה שהייתה בקורס ומרגישה שקיבלתי כלים רבי עוצמה לחיים שאוכל להשתמש בהם וליישמם כעת באופן עצמאי ."

 

החזון שלי 

הוא שאנשים ילמדו להתנהל נכון עם המתח, הלחץ וקשיי החיים. שיחזרו לאיכות חיים פנימית של שמחה, הנאה, יעילות, וסיפוק ובעיקר חיבור לעצמם ולאחרים - להגשים את החיים שכולנו באמת רוצים.
החיים לפעמים לא פשוטים אך אני יודעת שהם בהחלט יכולים להיות טובים יותר.

 

לפני שניפרד, אני מזמינה אתכם לעשות 3 דברים:

  • לקרוא מה כותבים בוגרי הקורסים שלי על השינוי שחל בחייהם בעקבות הקורס.

  • להוריד וליישם את המדריך "רגע, לנשום" . במדריך תגלו טכניקות קלות להרגעה והפחתת מתח, שלא גוזלות זמן ואפשר להסתייע בהן במהלך היום, בדיוק כשצריך.

  • להיכנס לבלוג, הבלוג אמנם בתחילת דרכו, אך כבר עכשיו תוכלו למצוא בו תכנים מעניינים.

 

 

התנהלות נכונה במצבי מתח
לחזור לרוגע, יעילות ושמחה

התקשרו   050-573-3378
או השאירו פרטים ונחזור אליכם

 

 

 

צור קשר